Zajęcia dydaktyczne w semestrze letnim 2017/2018

» Logika dla prawników

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
poniedziałek 16:45 - 18:15 Straszewskiego 25/9 Bartosz Biskup, Łukasz Łyżwa
poniedziałek 16:45 - 18:15 315, Olszewskiego 2 Katarzyna Gwóźdź, Tomasz Komar
wtorek 11:30 - 13:00 Straszewskiego 25/9 Miriam Górczyńska, Eliza Michałowska, Adam Gabryś
środa 9:45 - 11:15 13, Olszewskiego 2 Mateusz Esmund, Mariusz Bujacz
środa 11:30 - 13:00 315, Olszewskiego 2 Kacper Olejarski
czwartek 11:30 - 13:00 302, Olszewskiego 2 Anna Rolecka, Małgorzata Kiper
czwartek 16:45 - 18:15 302, Olszewskiego 2 Dominika Kowalska

 

» Postępowanie karne

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
wtorek 13:15 - 14:45 302, Olszewskiego 2 Agnieszka Świergała

 

» Prawo karne materialne

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
poniedziałek 10:00 - 11:30 316, Olszewskiego 2 Daniel Kwiatkowski
poniedziałek 15:00 - 16:00 14, Olszewskiego 2 Angelika Babiarz, Natalia Starzyk, Patrycja Sroka
wtorek 13:10 - 14:40 315, Olszewskiego 2 Diana Rosa, Adrian Książek
środa 13:15 - 14:45 20, Bracka 12 Agnieszka Bajor, Maksym Błąszczykowski
środa 16:45 - 18:15 316, Olszewskiego 2 Natalkia Kucharczyk, Ewa Matras, Michał Literski
czwartek 9:00 - 11:00 317, Olszewskiego 2 Agata Malinowska, Patrycja Palichleb
czwarte 11:30 - 13:00 317, Olszewskiego 2 Natalia Ossolińska, Grzegorz Surma

 

» Prawo konstytucyjne

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
poniedziałek 14:30 - 16:00 315, Olszewskiego 2 Attila Lengyel, Michał Kalinowski, Wiktor Antolak, Michał Pułka
wtorek 11:30 - 13:00 315, Olszewskiego 2 Marcin Hamielec, Bartłomiej Doliński, Mateusz Kupiec
wtorek 18:30 - 20:00 317, Olszewskiego 2 Zuzanna Przyszlak, Karolina Rogatko, Grzegorz Serafin
środa 13:15 - 14:45 103, Krupnicza 33a Ewa Ostrowska, Paulina Doniec, Marcin Biskupski

 

» Prawo administracyjne

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
środa 15:00 - 16:30 Sztuka, Bracka 12 Aleksandra Magiera, Paulina Ryndak

 

» Postępowanie sądowoadministracyjne

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
wtorek 16:45 - 18:15 20, Bracka 12 Piotr Pękalski

» Prawo gospodarcze i handlowe

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
środa 16:45 - 18:15 317, Olszewskiego 2 Klaudia Cholewa, Maciej Oczkowski, Maciej Ogórek, Kacper Leśniak

» Prawo rzymskie

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
środa 12:00 - 13:30 Straszewskiego 25/9 Daria Wietecha

» Konstytucyjny system organów państwowych

 

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
wtorek 18:30 - 20:00 Straszewskiego 25/9 Jakub Dudek, Bartłomiej Sendor, Jakub Molenda

» Historia Państwa i Prawa Polskiego oraz Powszechna Historia Prawa

DNI GODZINA MIEJSCE PROWADZĄCY

10.04.2018
17.04.2018
24.04.2018
8.05.2018

18:30 - 20:00 103, Krupnicza 33a Dariusz Piotrowski
Igor Szpotakowski

 

Materiały z zajęć:

Powszechna Historia Prawa 1

Powszechna Historia Prawa 2

» Prawo konstytucyjne - orzecznictwo TK

DZIEŃ GODZINY MIEJSCE PROWADZĄCY
11.04.2018 18:30 - 20:00 317, Olszewskiego 2 Karolina Rogatko, Grzegorz Serafin