[Wydział Prawa i Administracji UJ] SZLACHETNA PACZKA

Termin: 02.12.2014 - 05.12.2014
Miejsce: Pałac Larischa, ul. Bracka 12, Kraków
Organizator: Samorząd Studentów WPiA UJ, Partnerzy: PARTNERZY Stowarzyszenie WIOSNA Towarzystwo Biblioteki Słuchaczów Prawa UJ ELSA Kraków All In UJ Młodzi dla Polski UJ
Witryna internetowa: szlachetnapaczka.1364.pl/

W nawiązaniu do kilkuletniej tradycji chcielibyśmy i w tym roku zaoferować studentom, doktorantom oraz pracownikom naukowym Wydziału Prawa i Administracji UJ możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej, świątecznej akcji charytatywnej. "Szlachetna Paczka" jest projektem pomocy bezpośredniej, w którym darczyńcy przygotowują paczki dla rodzin w potrzebie. Adresy tych rodzin są pozyskiwane przez wolontariuszy, którzy działają lokalnie. W tym roku akcja jest organizowana po raz czternasty. Naszym celem jest zmobilizowanie i zintegrowanie społeczności Wydziału poprzez wspólne działanie na rzecz najbardziej potrzebujących krakowskich rodzin. Pomóc może każdy!

JAK POMÓC? Aby włączyć się w akcję, należy z listy wybrać te produkty, którymi jesteście w stanie wspomóc akcję, a następnie obok każdego z nich wpisać ilość, jaką możecie przekazać. Prosimy o zwrócenie uwagi na aktualny stan zapotrzebowania, który został podany przy każdym produkcie. Nie bójcie przynosić się pojedynczych artykułów – one bardzo wiele znaczą!

ZBIÓRKA z wybranymi produktami prosimy udać się na jeden z naszych dyżurów.

Ogólnopolski finał akcji zaplanowano na 13 grudnia 2014 r. 10:00–14:00. Akcja na Wydziale Prawa i Administracji UJ: 2–5 grudnia w godz. 10:00–14:00, Pałac Larischa (ul. Bracka 12) oraz  8–11 grudnia 2014 w godz. 10:00–14:00, Pałac Larischa (ul. Bracka 12).

Patronat honorowy nad projektem objęła Dziekan Wydziału Prawa i Administracji UJ prof. dr hab. Krystyna Chojnicka.

Data opublikowania: 03.12.2014
Osoba publikująca: Daria Wójcik