XI Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego

Organizator: Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ
Kontakt: tbsp.podatkowe@gmail.com
Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy serdecznie Państwa zaprosić na organizowaną przez Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP Uniwersytetu Jagiellońskiego XI Ogólnopolską Konferencję Prawa Podatkowego „Wykładnia oraz stosowanie prawa podatkowego - teoria i praktyka”, która odbędzie się w Krakowie w dniach 22/23 kwietnia 2017r. Jest to jedna z największych konferencji poświęconych tematyce podatków w Polsce, ciesząca się ogromną popularnością i renomą. Corocznie biorą w niej udział najznamienitsze autorytety nauki i praktyki polskiego prawa podatkowego.

Wysoki poziom merytoryczny Konferencji zapewnią zaproszeni prelegenci, wśród których znajdują się m.in. prof. dr hab. Bogumił Brzeziński, prof. UJ dr hab. Adam Nita, prof. dr hab. Witold Modzelewski, prof. UMK dr hab. Wojciech Morawski, prof. dr hab. Witold Morawski, prof. dr hab. Zygmunt Tobor, jak również przedstawiciele praktyki oraz inni reprezentanci wiodących firm doradztwa podatkowego.

Więcej informacji o Konferencji znajdą Państwo na stronie internetowej:

Zgłoszenia rejestracyjne przyjmujemy do 16 kwietnia 2017 r. Koszt uczestnictwa w Konferencji to 250 zł w przypadku rejestracji do 9 kwietnia. Po upływie tego terminu opłata konferencyjna wynosi 350 zł i należy ją wnieść do dnia 19 kwietnia 2017 rokuLiczba miejsc ograniczona. Szczegóły rejestracji oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na naszej stronie:

Z racji corocznego organizowania Konferencji, zapraszamy również do śledzenia na bieżąco strony wydarzenia na której zamieszczamy aktualności związane z tym przedsięwzięciem.  Adres strony na portalu społecznościowym Facebook:

Pragniemy również uprzejmie poinformować, że udział w Konferencji jest jedną z form podnoszenia kwalifikacji zawodowych doradców podatkowych, o których mowa w rozdziale VIa Załącznika do uchwały nr 28/2006 Drugiego Krajowego Zjazdu Doradców Podatkowych z dnia 22 stycznia 2006 r. w sprawie zasad etyki doradców podatkowych. Za udział w całej Konferencji przysługuje do 10 punktów."
Data opublikowania: 28.03.2017
Osoba publikująca: Norbert Szatyński