Jak zostać Członkiem TBSP UJ?

Zasady członkostwa

Wszystkich z Was, którzy mają ochotę wyjść poza ramy programu akademickiego, zdobyć cenne doświadczenia i rozwijać swoje pasje, serdecznie zapraszamy – dołączcie do nas.

W TBSP działa 35 Kół Naukowych zajmujących się różnorodną tematyką, a do każdego z nich możesz dołączyć. Informacje dotyczące działalności poszczególnych Kół znajdują się w zakładce "Wydarzenia". Można również kontaktować się bezpośrednio z Przewodniczącymi.

Jeżeli nie chcesz działać w żadnym Kole Naukowym, a chcesz korzystać z możliwości, jakie daje Towarzystwo, to możesz dołączyć do nas jako Członek Słuchacz.

Status Członka może uzyskać każdy student, który wyrazi taką wolę, wypełni deklarację członkowską i opłaci składkę członkowską w wysokości 30 zł za cały rok akademicki. Aby zostać Członkiem TBSP UJ (lub przedłużyć członkostwo) postępuj proszę zgodnie z Zarządzeniem Skarbnika nr 2/2018.

W razie jakichkolwiek pytań, skontaktuj się ze Skarbnikiem TBSP wysyłając maila na adres: tbsp.skarbnik@gmail.com

Konto

Przed opłaceniem składki członkowskiej należy wypełnić deklarację członkowską.

 

Składki wpłacone bez wypełnienia deklaracji członkowskiej będą odsyłane na konto, z którego został wykonany przelew. W takiej sytuacji, osoba podana w tytule przelewu nie uzyska statusu Członka TBSP UJ.

 

Składkę członkowską należy uiszczać na konto podręczne TBSP UJ o numerze:

88 1160 2202 0000 0003 5404 3497

W polu „dane odbiorcy” należy wpisać:

TBSP UJ
ul. Straszewskiego 25/9
31-113 Kraków

W tytule przelewu należy wpisać:

Składka członkowska TBSP UJ 2018/2019, Nazwisko Imię nr indeksu